• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 53 47 94 66 (021)
  • 75 64 59 66 (021)

سیستم کنترل دسترسی Anti Pass Back

سیستم کنترل تردد Anti Pass Back

 

Picture1

 

با استفاده از سیستم کنترل تردد آنتی پس بک افراد بیش از یکبار نمی توانند بدون خارج شدن، وارد محل گردند.

عملکرد سیستم کنترل دسترسی آنتی پس بک بدین شکل می باشد که فرد دارنده کارت یا کد معتبر با وارد نمودن آن به دستگاه کنترل تردد ورودی، اجازه ورود به محل می یابد ولیکن نمی تواند کارت و یا کد خود را در اختیار فرد دیگری قرار دهد تا آن فرد نیز ورود نماید، بلکه ابتدا می بایست با وارد نمود کد و یا کارت در دستگاه کنترل دسترسی خروج، از محل خارج شود ، تا امکان ورود مجدد داشته باشد.

بدین ترتیب با هر کارت و کد فقط یکبار می توان وارد محل گردید و ورود بیش از یک نفر با استفاده از یک کارت یا کد ممکن نمی باشد.

با استفاده از تجهیزات کنترل تردد / کنترل دسترسی PROCOND می توان سیستم کنترل تردد Anti Pass Back را جهت اماکن که دارای پروتکل امنیتی بالا می باشند اجرا نمود.

سیستم کنترل دسترسی و کنترل تردد PROCOND علاوه بر ویژگی آنتی پس بک دارای امکانات متنوع دیگری می باشد که می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

سیستم کنترل تردد پیشرفته

در بازکن و کنترل تردد کارتی

 

شرکت سامانه پرداز نوید پژوه (مسئولیت محدود)

ارائه دهنده محصولات و راهکارهای منحصر بفرد در زمینه: سيستمهاي کنترل تردد، کنترل دسترسی ، سیستمهای نظارتی و حفاظتی ، سیستمهای مدیریت و اتوماسیون ساختمان، کنترل و نظارت شرایط محیطی ، تجهیزات و راهکارهای مبتنی بر RFID

 

 

 

 

لینک ها

شماره تماس

53 47 94 66 (021)

75 64 59 66 (021)