• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 53 47 94 66 (021)
  • 75 64 59 66 (021)

دربازکن کارتی و رمزی

کنترل تردد و کنترل دسترسی با کارت و رمز

 

Door opener 1    Door opener

 

 

با استفاده از دربازکن کارتی و رمزی ، به جای استفاده از کلید می توانید از تکنولوژی کارتهای بدون تماس جهت باز نمودن درب ( اعم از ساختمان، واحد، اتاقها، کمد، پارکینگ و ... ) استفاده نمایید.

استفاده از دربازکن کارتی و رمزی که در مدلهای مختلف و امکانات ویژه توسط شرکت تولید می گردد علاوه بر ایجاد سهولت و امنیت، امکان مدیریت و کنترل تردد و کنترل دسترسی افراد را میسر می سازد.

مدیر مجموعه می تواند براحتی برای افراد کارت تعریف نماید و در هر زمان کارت افراد را غیر فعال یا حذف نماید. لذا تردد و دسترسی افراد در هر زمان تحت کنترل می باشد.

این امر علاوه بر ایجاد امنیت بیشتر، امکانات ارزشمندی به شرح زیر ایجاد می نماید:

بدون استهلاک

از آنجاییکه کارتها تماس فیزیکی با دستگاه نداشته و از فاصله چند سانتیمتری عمل می نماید هیچ  گونه استهلاک و خرابی نخواهد داشت.

راحتی

با نزدیک نمودن کارت به دستگاه ، در باز می گردد. حتی ممکن است کارت در جیب یا کیف پول باشد لازم به در آوردن آن نیست ، تنها کافیست به دستگاه نزدیک شده تا عمل نماید.

عدم نیاز به حمل تعداد زیادی کلید

 با تعریف یک کارت در نقاط مختلف مانند خانه ، محل کار، پارکینگ ، اتاقها و ... می توانید درب را باز نموده و از حمل تعداد زیادی کلید آسوده گردید.

مدیریت تردد

مدیر مجموعه می تواند کارت افراد را فعال و غیر فعال نماید و لذا مدیریت کاملی بر دسترسی به اماکن در بر خواهد داشت.

گروه بندی

امکان گروه بندی افراد ( به عنوان مثال افراد یک واحد ساختمان و یا یک واحد اداره در یک گروه تعریف شود) و تردد هر  گروه به صورت جداگانه فعال و غیر فعال گردد.

حالت قفل

با قرار گرفتن دستگاه در حالت قفل امکان تردد و دسترسی به نقاط مورد نظر سلب می گردد.

حالت آزاد

با قرار گرفتن دستگاه در حالت آزاد امکان تردد و دسترسی برای همگان (حتی بدون کارت) ممکن می گردد.

کنترل استفاده از تجهیزات

با استفاده از دستگاه کنترل دسترسی می توان استفاده از ماشین آلات و تجهیزات را محدود به افراد مجاز نمود و از روشن نمودن آنها توسط سایرین جلوگیری به عمل آورد.

امنیت

با نصب دستگاه به صورت تو کار (داخل دیوار یا پشت درب ) امکان دسترسی فیزیکی به دستگاه نبوده و لذا هرگونه خرابکاری و آسیب منتفی می گردد.

 

محصولات مرتبط:

کنترل تردد PRC-CRx

کنترل تردد PRC-CRx

 

کنترل تردد PRC-CR

کنترل تردد PRC-CR

 

کنترل تردد PRC-CRm

کنترل تردد PRC-CRm

 

جهت اطلاع از امکانات وسیع و منحصربفرد سیستم پیشرفته و جامع دربازکن کارتی و رمزی و کنترل تردد  و دسترسی PROCOND به لینک  مراجعه فرمایید.

شرکت سامانه پرداز نوید پژوه (مسئولیت محدود)

ارائه دهنده محصولات و راهکارهای منحصر بفرد در زمینه: سيستمهاي کنترل تردد، کنترل دسترسی ، سیستمهای نظارتی و حفاظتی ، سیستمهای مدیریت و اتوماسیون ساختمان، کنترل و نظارت شرایط محیطی ، تجهیزات و راهکارهای مبتنی بر RFID

 

 

 

 

لینک ها

شماره تماس

53 47 94 66 (021)

75 64 59 66 (021)