• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 53 47 94 66 (021)
  • 75 64 59 66 (021)

کنترل دسترسی پارکینگ و کنترل تردد خودرو

محصولات کنترل تردد و کنترل دسترسی PROCOND ، ابزاری مناسب جهت کنترل تردد خودروها به پارکینگ می باشد که علاوه بر تسهیل باز نمودن درب یا راه بند ، امکانات مدیریتی و کنترلی کارامدی ارائه می نماید.


مزایا:
امنیت بیشتر (جلوگیری از دسترسی افراد غیر مجاز به پارکینگ)
راحتی تردد و دسترسی ( عدم نیاز به باز نمودن دربها به صورت دستی)
مدیریت دسترسی (تعریف،حذف، فعال و غیر فعال نمودن دسترسی افراد به پارکینگ)


روشهای پیاده سازی:
محصولات کنترل دسترسی و کنترل تردد PROCOND ، روشهای متنوعی جهت پیاده سازی سیستم اتوماسیون کنترل دسترسی پارکینگ در اختیار می گذارد. شایان ذکر است این امکانات می تواند به صورت توامان وجود داشته باشند.

 

 

کنترل دسترسی و تردد پارکینگ با کارتخوان

دربازکن پارکینگ کارتی
با نصب انواع محصولات دربازکن کارتی  در مدخل درب، راننده کارت را بر روی دستگاه کارتخوان زده و در صورت تایید، درب یا راه بند باز می شود.
کارتخوانها می توانند به صورت مستقل استفاده شوند، اطلاعات بیشتر
کارتخوانها می توانند در کنار سیستم کنترل تردد با اپلیکیشن موبایل استفاده شوند ، اطلاعات بیشتر
کارتخوانها می توانند در کنار سیستم کنترل تردد با نرم افزار استفاده شوند، اطلاعات بیشتر

 

 

کنترل دسترسی و تردد پارکینگ با تگ خوان برد بلند

دربازکن و کنترل تردد برد بلند
در این سیستم برچسبهای RFID (تگ) بر روی شیشه خودرو چسبانده شده و یا روی داشبورد قرار می گیرند. با نزدیک شدن خودرو به درب یا راهبند در فاصله حدود 5 تا 10 متری آنتن برچسب را قرائت نموده و در صورت مجاز بودن درب یا راهبند گشوده می گردد.
از مزایای این سیستم اتوماتیک بودن پروسه ( عدم نیاز به هیچ گونه عمل توسط راننده) می باشد. همچنین برچسبها بدون نیاز به باتری و بدون استهلاک می باشد.
این سیستم متشکل از آنتنهای برد بلند ( که می تواند در سمت ورود و خروج و یا فقط در سمت ورود نصب گردند) و دستگاه کنترلر می باشد.
کنترلر این سیستم می تواند یک از دونوع زیر انتخاب گردد:
سیستم کنترل تردد و دسترسی با اپلیکیشن موبایل
سیستم کنترل تردد و دسترسی با نرم افزار

 

 

کنترل تردد و دسترسی با موبایل

دربازکن موبایل
جهت ورود به پارکینگ راننده می تواند با برقراری تماس بدون هزینه (Missed Call) با دستگاه کنترل تردد درب پارکینگ را باز نماید. همچنین از طریق اپلیکیشن و با اتصال موبایل به WiFi دستگاه کنترل تردد و دسترسی امکان باز نمودن درب وجود خواهد داشت.
از مزایای این سیستم عدم نیاز به حمل ریموت، امکان باز نمودن درب حتی در صورت عدم حضور در محل و یا قبل از رسیدن به محل می باشد.
اظلاعات بیشتر

 

 

کنترل تردد و دسترسی با ریموت

دربازکن ریموت
استفاده از ریموت جهت باز نمودن درب پارکینگ یا راهبند یکی از متداول ترین روشهاست. سیستم کنترل تردد و دسترسی PROCOND این مزیت را داراست که مدیر سیستم می تواند در هر لحظه هر کدام از ریموتها را غیر فعال و یا حذف نماید و یا ریموتهای جدید تعریف و در اختیار کاربران قرار دهد.
اظلاعات بیشتر

 

شرکت سامانه پرداز نوید پژوه (مسئولیت محدود)

ارائه دهنده محصولات و راهکارهای منحصر بفرد در زمینه: سيستمهاي کنترل تردد، کنترل دسترسی ، سیستمهای نظارتی و حفاظتی ، سیستمهای مدیریت و اتوماسیون ساختمان، کنترل و نظارت شرایط محیطی ، تجهیزات و راهکارهای مبتنی بر RFID

 

 

 

 

لینک ها

شماره تماس

53 47 94 66 (021)

75 64 59 66 (021)