• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 53 47 94 66 (021)
  • 75 64 59 66 (021)

img0001img0002

 

 

سیستم مدیریت ساختمان (BMS)

امروزه پیاده سازی سیستم مدیریت ساختمان (BMS) از ساختمانهای مسکونی گرفته تا ساختمانهای ادری، تجاری ، کارخانجات، بیمارستانها و ... امری ضروری و اجتناب ناپذیر می باشد.

با استفاده از سیستم مدیریت ساختمان PROCOND ، علاوه بر کنترل  هوشمند امکانات مختلف ساختمان اعم از سیستم گرمایشی و سرمایشی، روشنایی ، تردد به نقاط مختلف و ... وقوع رویدادهای نامطلوب مانند حریق، نشت آب ، ورود غیر مجاز و سایر وقایع مورد نظر تحت نظر بوده و از طرق مختلف آلارمهای مربوطه ایجاد می گردد.

امکانات:

کنترل دما ، کنترل سرمایش ، کنترل گرمایش ، کنترل رطوبت ، کنترل مه پاش ، آبیاری اتوماتیک ، کنترل روشنایی محوطه ، کنترل اتوماتیک روشنایی ساختمان ، تشخیص نشت آب ، کنترل تردد ساختمان ، کنترل و نظارت موتورخانه و تاسیسات

ویژگیها:

کنترل تردد:تردد و دسترسی به نقاط مختلف ساختمان مانند دفتر مدیریت، تاسيسات، پشت بام ، انبار، پارکینگ ، آسانسور و ... تحت کنترل و مدیریت بوده و امنیت مجموعه تامین می گردد.

امنیت: سیستم دزدگیر ساختمان و تشخیص ورود غیر مجاز به نقاط مختلف به صورت یکپارچه با سیستم BMS .

سيستم اعلان حريق: تشخيص حریق و ایجاد آلارمهاي متنوع مانند: آژير، چراغ خطر ، ارسال پیامک ، تماس تلفني و تعیین محل دقیق  وقوع بر روی نمایشگر رنگی سیستم .

سيستم کنترل روشنايي:با در نظر گرفتن نور بیرون و شرایط محیطی، روشنايي محوطه، راهرو، لابي ، اتاقها و ... به صورت اتوماتيک کنترل می گردد. به عنوان مثال با تاریک شدن هوا سيستم به طور اتوماتيک نور پردازي را فعال نموده و پس از ساعت معيني مثلاً نيمه شب نور پردازي را کاهش دهد.

آبیاری اتوماتیک:آبیاری فضای سبز به طور اتوماتیک طبق زمانبندی و یا با تشخیص رطوبت خاک به صورت اتوماتیک صورت می پذیرد. همچنین انجام آن به صورت کنترل از راه دور از طریق موبایل و اینترنت امکان پذیر می باشد.

کنترل دما: سیستم با در نظر گرفتن دمای محیط و دمای مطلوب که قابل تنظیم می باشد، با کنترل سیستم سرمایشی و گرمایشی ، شرایط دمایی مناسب را ایجاد می نماید.

نمایشگر:توسط نمایشگر رنگی تاچ  اسکرین در نقاط مختلف ، افراد مجاز می توانند دستورات و تنظیمات مورد نظر خود را به سیستم اعمال و بر روی وضعیت سیستم مانند دما و ... نظارت داشته و از رویدادها با خبر گردند.

موبایل: از طریق اپلیکیشن موبایل افراد می توانند دستورات و تنظیمات مورد نظر خود را به سیستم اعمال و بر روی وضعیت سیستم مانند دما و ... نظارت داشته و از رویدادها با خبر گردند. همچنین از طریق پیامک و تماس امکان کنترل سیستم و آگاهی از رویدادها وجود دارد.

نرم افزار:تمامي رويدادها با زمان وقوع در سیستم ثبت گردیده و از طریق نرم فزار قابل مشاهده و گزارش گيري می باشد. همچنين امکان مشاهده وضعيت نقاط مختلف سيستم ، ارسال فرامین و تنظیمات از طریق نرم افزار در محیطی گرافیکی با کاربری بسیار آسان وجود دارد.

کنترل و نظارت از راه دور:با اتصال سیستم به اینترنت می توان از هر نقطه ای به سیستم متصل گردید و آنرا کنترل نمود. همچنین کنترل سیستم از طریق ارسال و دریافت پیامک ممکن می باشد.

 

شرکت سامانه پرداز نوید پژوه (مسئولیت محدود)

ارائه دهنده محصولات و راهکارهای منحصر بفرد در زمینه: سيستمهاي کنترل تردد، کنترل دسترسی ، سیستمهای نظارتی و حفاظتی ، سیستمهای مدیریت و اتوماسیون ساختمان، کنترل و نظارت شرایط محیطی ، تجهیزات و راهکارهای مبتنی بر RFID

 

 

 

 

لینک ها

شماره تماس

53 47 94 66 (021)

75 64 59 66 (021)