• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 53 47 94 66 (021)
  • 75 64 59 66 (021)

RFID SYSTEM

 

 

RFID

 

کارت خوان RFID:

ارائه انواع کارت خوانهای رومیزی، دیواری، ماژول RFID ، با امکان خواندن و نوشتن انواع کارتهای مایفر (Mifare) ، مناسب جهت پروژه های کارت اعتباری، حضور و غیاب پرسنل ، ردیابی اجناس ، انبار داری و ...

سیستم کارت اعتباری مشتریان:

اجرای پروژه های کارت اعتباری و کارتهای وفاداری. هر مشتری دارای یک کارت می باشد که با شارژ نمودن آن می تواند از امکانات مورد نظر بهره مند شده و کارت جایگزین پرداخت نقدی می گردد.

سیستم کارت اعتباری تجهیزات:

در اینحالت جهت استفاده و کاربری از تجهیزات و دستگاهها، مصرف کننده می بایست دارای کارت با اعتبار باشد. پس از وارد نمودن کارت به سیستم، دستگاه قابل استفاده بوده و بر اساس زمان یا تعداد دفعات استفاده از دستگاه از اعتبار کارت کسر می گردد.

اتوماسیون گردش اشیاء و انبار:

با الصاق برچسبهای RFID بر روی محصولات ، ورود و خروج و انتقال اشیاء ، قابل پیگری و رصد می باشد. در این حالت سیستم به طور اتوماتیک و لحظه ای اجناس موجود و یا محل فعلی آنها را در اختیار می گزارد و در صورت انتقال بدون مجوز با ارسال آلارم ، اطلاع رسانی می نماید.

شرکت سامانه پرداز نوید پژوه (مسئولیت محدود)

ارائه دهنده محصولات و راهکارهای منحصر بفرد در زمینه: سيستمهاي کنترل تردد، کنترل دسترسی ، سیستمهای نظارتی و حفاظتی ، سیستمهای مدیریت و اتوماسیون ساختمان، کنترل و نظارت شرایط محیطی ، تجهیزات و راهکارهای مبتنی بر RFID

 

 

 

 

لینک ها

شماره تماس

53 47 94 66 (021)

75 64 59 66 (021)